dzvonikДля більшості школярів він знаменує завершення чергового навчального року. Але існує особлива категорія учнів – випускники, для яких цей дзвоник є насправді останнім у стінах рідної школи. Для 232 одинадцятикласників нашого міста – це початок нового етапу в їхньому житті. Позаду – державна підсумкова атестація, попереду – випускні вечори та зовнішнє незалежне оцінювання.

Головними атрибутами свята останнього дзвоника стали урочисті лінійки та яскраві стрічки з написом “Випускник 2011 року”.

Це свято з роками не втрачає своєї актуальності та емоційності. Напевне, немає такої людини, серце і душа якої були б байдужі до цієї події.

За традицією представники органів місцевого самоврядування міста щорічно беруть участь у святкуванні останнього дзвоника в навчальних закладах. Не стали винятком і цьогорічні заходи.

Секретар міської ради Башкиров Микола Олександрович привітав випускників ЗОШ №13, заступник міського голови Володіна Тетяна Юріївна висловила добрі напуття випускникам ЗОШ №11, зі вступом в доросле життя випускників ЗОШ №7 привітала заступник міського голови Кошевецька Валентина Павлівна, випускників школи №12 – заступник міського голови Губенко Наталія Сергіївна, випускників ЗОШ №10 – керуючий справами виконкому Фалько Анатолій Петрович.

 Всі вони від щирого серця привітали всіх учнів із закінченням навчального року, побажали гарного відпочинку та нових вражень. А випускникам – впевненості у своїх силах, щасливої і щедрої долі.

В ході святкових лінійок в кожній школі кращим викладачам та учням були вручені почесні грамоти, подяки та цінні подарунки.

Традиційно найстарших учнів привітали найменші: першокласники зачитали жартівливі віршики-побажання та подарували випускникам квіти та повітряні кульки.

Після завершення святкової лінійки на шкільному подвір’ї почалося бурхливе спілкування: привітання, квіти, посмішки і – звісно – фото на пам’ять.