Zvit golovi ODAДепутати Сумської обласної  ради  схвалили роботу очільника області за 2010 рік

На шостій сесії Сумської обласної ради голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ прозвітував про виконання Програми економічного та соціального розвитку області, обласного бюджету і делегованих повноважень.

«Можу з упевненістю сказати, що авторитет Сумщини зростає. Нас знають далеко за межами області і країни. У 2010 році нами було визначено основні напрямки розвитку регіону: підтримка бюджетоутворюючих підприємств, залучення інвестицій, розвиток агропромислового комплексу, соціальної сфери, медицини, спорту та підтримка молоді», – наголосив очільник області.

На виконання завдань Програми Президента «Україна для людей» та з метою підвищення конкурентоспроможності Сумської області розроблено Стратегію розвитку Сумської області на період до 2015 року «Нова Сумщина – 2015». Документ розроблявся з використанням методу зняття обмежень, який полягає у визначенні та знятті факторів, що стримують розвиток регіону, шляхом підвищення ефективності державного управління.

Найбільшими досягненнями голова облдержадміністрації Юрій Чмирь назвав стабілізацію роботи промислових підприємств області, погашення заборгованості з заробітної плати, збільшення надходжень до бюджету, відновлення виробничої діяльності підприємств цукрової галузі, модернізацію та впровадження новітніх технологій приймання і зберігання зерна, початок будівництва елеватора, завершення добудови І черги сучасного психоневрологічного диспансеру, відкриття обласного діагностичного центру у містіШостка, відродження футбольної команди ПФК «Суми», проведення різноманітних змагань з 27 видів спорту.

«Нині залучення інвестицій в область – пріоритетний напрямок роботи влади. У 2010 ріці Сумщина посіла перше місце за темпами зростання загального обсягу інвестицій. Започаткування роботи «єдиного інвестиційного вікна» сприяло реалізації проектів з розширення виробництва на ТОВ «ГУАЛА КЛОЖЕРС Україна», ТОВ «Керамейя» та ЗАТ «Крафт Фудз Україна». І на цьому ми не збираємось зупинятися. Все тільки починається», – підкреслив Юрій Чмирь.

Інформація з офіційного сайту Сумської обласної державної адміністрації