26 травня 2011 року в спортивному залі Політехнічного технікуму  пройшли обласні особисто – командні змагання з настільного тенісу та дартсу серед центрів dla vsixфізичного здоров`я населення «Спорт для всіх». В змаганнях прийняли участь команди з міста Сум, Конотоп, Шостка, Кролевець, Білопілля.

         В особистих змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків переможцем став Стороженко Олександр (м.Шостка), друге місце здобув Арзанов Віктор (м.Конотоп), третє місце у Лущик Андрія (м.Суми). Серед жінок перемогу святкувала Паламарчук Уляна (м.Суми), друге місце здобула Васильєва Наталія (м.Суми), третє місце у Тельної Наталії (м.Конотоп).

В   командному    заліку з настільного тенісу переможцем стала команда м.Сум, друге місце здобула команда м.Конотоп, третє місце у команди з м.Шостка.

         В особистих змаганнях з дартсу серед чоловіків перемогу святкував Бариш Максим (м.Білопілля), друге місце здобув Євдоченко Сергій (м.Конотоп), третє місце у Холопцова Станіслава (м.Кролевець). Серед жінок переможцею стала Тельна Наталія (м.Конотоп), друге місце здобула Головченко Оксана (м.Кролевець), третє місце у Окіпіної Інни (м.Суми).

         В командному заліку з дартсу переможцем стала команда м.Конотоп, друге місце у команди з м.Сум, третє місце здобула команда з м.Білопілля.