30 травня в приміщенні міської ради міський голова Василь Дзед за участі секретаря міської ради, Aparatna 2керуючого справами виконкому, заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради провів робочу нараду. Під час наради було заслухано інформацію: про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень, про оперативну ситуацію в місті, про виконання доходів міського бюджету за травень 2011 року, про виконання плану роботи виконкому за тиждень, що минув.

Цього ж дня:

В приміщенні Конотопського управління експлуатації газового господарства  відбувся прийом мешканців міста з особистих питань міським головою Дзедом В.І.. В ході прийому було розглянуто 5 звернень: ремонт дорожнього покриття по вул.Лідова; обпилювання гілок дерев, що проходять над лінією електромережі; заміна опор електромережі та відновлення вуличного освітлення; влаштування автобусного маршруту по вул.Батуринській (до Конотопського УЄГГ) та інші.

Міським головою з окремих питань було надано роз’яснення під час особистого прийому, а по деяким зверненнях дано доручення виконавцям вирішити  питання згідно чинного законодавства.

Відбулося засідання постійно-діючої комісії з питання будівництва, обстеження житлового фонду, вибору земельних ділянок, розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності, розміщення зовнішньої реклами та присвоєння адрес будівлям. В ході засідання було розглянуто 13 питань: надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки на будівництво, надання дозволів на розміщення малих архітектурних форм, перепланування квартир, розміщення зовнішньої реклами та інші.

Всі питання були розглянуті згідно чинного законодавства і за результатами розгляду комісією прийняті рішення.