D11 червня Конотоп відзначив одне з найпрекрасніших свят радості та дитинства – Міжнародний день захисту дітей. Зранку секретар міської ради Микола Башкиров, керуючий справами виконкому Анатолій Фалько відвідали міський притулок та подарували дітям подарунки від міського голови. На знак вдячності діти влаштували гостям невеличкий концерт та вручили зроблені власноруч подарунки.

Заступник міського голови Валентина Кошевецька відвідала свято «Мелодії дитинства», що відбулось в центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів Конотопської міської ради, та вручила дітям-інвалідам  подарунки від міського голови.

В рамках свята Дня захисту дітей, в міському парку культури і відпочинку було підготовлено багато яскравих і цікавих заходів. Усі, хто завітав на свято змогли побачити конкурсні презентації про європейські країни, роботу інформаційних експозицій, проведення пізнавальних програм, прийняти участь у різноманітних іграх та конкурсах.

Особливим подарунком для малечі від міської влади і за підтримки обласної ради став дитячий майданчик, зроблений з натуральної деревини. Урочисто D2перерізали стрічку на знак відкриття перший заступник голови Сумської обласної ради Олег Бояринцев та секретар міської ради Микола Башкиров. Також, Олег Бояринцев разом з Миколою Башкировим, керуючим справами виконкому Анатолієм Фалько, заступником міського голови Тетяною Володінню, головою Конотопської районної адміністрації Олександром Луговим відвідали пологове відділення Конотопської центральної лікарні, де вручили двом мамам новонароджених дітей квіти та подарунки.

В цей же день, на місці масового відпочинку мешканців м.Конотоп, що по вул. М.Немолота, для дітвори було влаштоване свято «Нептуна» з різноманітними іграми та змаганнями на байдарках. Музей авіації зустрів відвідувачів виступами дитячого духового оркестру ДМШ №2 та показовими виступами авіамоделістів.

Закінчилось дитяче свято гала – концертом переможців регіонального телевізійного фестивалю – конкурсу юних вокалістів «Зірки надій».