6 червня в приміщенні міської ради  відбувся прийом мешканців міста з особистих питань міським головою Дзедом В.І.. В ході прийому було розглянуто 23 звернення: асфальтування вул.Ніжинської; виділення коштів на завершення газифікації вулиці; капітальний ремонт покрівлі; поліпшення житлових умов; надання дозволу на встановлення індивідуального опалення; надання дозволу на прибудову балкону; працевлаштування; передача буд.№26 по вул.Г.Тхора на баланс ОСББ; надання кімнати в гуртожитку; узгодження меж земельної ділянки та інші.

Міським головою з окремих питань було надано роз’яснення під час особистого прийому, а по деяким зверненнях дано доручення виконавцям вирішити  питання згідно чинного законодавства.

 

Цього ж дня, відбулося засідання постійно-діючої комісії з питання будівництва, обстеження житлового фонду, вибору земельних ділянок, розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності, розміщення зовнішньої реклами та присвоєння адрес будівлям. В ході засідання було розглянуто 21 питання: надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки на будівництво, надання дозволів на розміщення малих архітектурних форм, перепланування квартир, розміщення зовнішньої реклами та інші.

Всі питання були розглянуті згідно чинного законодавства і за результатами розгляду комісією прийняті рішення.