017 червня в приміщенні міської ради ведучий аудитор Павло Підгаєць вручив міському голові Василю Дзеду Сертифікат на відповідність муніципальних послуг Міжнародного стандарту якості ISO 9001:2008 ДСТУ ISO 9001:2009.

При врученні сертифікату були присутні заступники міського голови, керуючий справами виконкому, керівники та спеціалісти структурних підрозділів міської ради.

Сертифікат такого зразка, вручений сьогодні місту Конотопу, є першим в Сумській області. Це вже другий сертифікат, отриманий виконавчим комітетом Конотопської міської ради по впровадженню Системи управління якістю. У 2010 році був отриманий Сертифікат на відповідність Міжнародного стандарту якості ISO 9001:2008.

Вручаючи сертифікат, Павло Петрович відмітив, що був приємно вражений та  залишився задоволеним підсумками проведення внутрішнього аудиту у виконавчих органах Конотопської міської ради, який був проведений у березні 2011 року. Зокрема, він відмітив компетентність і високий професіоналізм при наданні муніципальних послуг населенню працівниками міської ради.

Перед присутніми також виступив міський голова Василь Дзед, він подякував всім за плідну працю та побажав працювати далі над удосконаленням і поліпшенням системи управління якістю та діяльності виконавчого комітету міської ради в цілому, адже відповідний стандарт не передбачає зупинки на досягнутому.