03На цьому наголосив голова облдержадміністрації у ході засідання регіонального комітету з економічних реформ, регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, координаційного комітету з упровадження Стратегії розвитку Сумської області на період до 2015 року «Нова Сумщина-2015».

 

«Новітні механізми й підходи у роботі обласної влади дають реальні позитивні результати. Досягнуто найбільших економічних зрушень за останні роки. Ми послідовно рухаємося по шляху реформ. І як доводить практика – у правильному напрямку», – підкреслив керівник Сумщини.

 

З метою забезпечення в подальшому позитивної динаміки регіонального розвитку в області триває спільна робота органів місцевого самоврядування, громадськості, бізнесових, наукових кіл, спрямована на розбудову регіону, запевнив  Юрій Чмирь.

 

Учасники засідання розглянули питання щодо впровадження Стратегії розвитку Сумської області «Нова Сумщина-2015» у сфері малого та середнього бізнесу (у тому числі створення Ради підприємців при облдержадміністрації),  в галузі охорони здоров’я та ЖКГ; обговорили перспективи підписання угоди про державно-приватне партнерство у сфері енергозбереження.

 

Юрій Чмирь закликав учасників зібрання активізувати спільну роботу регіонального комітету з економічних реформ, регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, координаційного комітету щодо впровадження Стратегії «Нова Сумщина-2015».