8 червня в приміщенні міської ради під головуванням заступника міського голови Наталії Губенко відбувся семінар з енергозбереження на тему: «Підвищення енергоефективності в закладах бюджетної сфери».

У семінарі взяли участь заступники міського голови, начальник управління економіки міської ради, начальник відділу освіти міської ради, начальник відділу культури та туризму міської ради, начальник управління ЖКГ,  директори закладів освіти, культури, керівник ЦРЛ, директори теплопостачальних організацій та житлово-комунальних підприємств, представник кампанії ТОВ «ФІАТУ».

Заступник програмного директора ТОВ «ФІАТУ» Олександр Яцина виступив з доповіддю про підвищення енергоефективності в закладах бюджетної сфери. За його словами, основним підґрунтям для створення та функціонування ефективної системи енергетичного менеджменту є проведення енергетичного аудиту кожного закладу бюджетної сфери і як наслідок формування та впровадження  системного підходу до енергоменеджменту. Детально висвітлив досвід роботи та досягнуті результати кампанії у сфері енергозбереження бюджетних установ  освіти, охорони здоров’я, культури 14 міст-партнерів. Учасники семінару мали нагоду познайомитися з досвідом таких міст як м.Новоград-Волинський, м.Чернігів, м.Івано-Франківськ.

За результатами семінару підписано протокол про наміри про співпрацю міської ради з підприємством ТОВ «ФІАТУ» з питань формування системи енергетичного менеджменту.