14 червня міський голова Василь Дзед за участі заступників міського голови Наталії Губенко та Тетяни Володіної, начальника управління ЖКГ Яна Примака, провів нараду з керівниками комунальних підприємств міста, теплових організацій, трамвайного управління, КП “ВУВКГ”.

В ході наради було заслухано інформацію керівників підприємств про фінансовий результат їх роботи за травень 2011 року, про покіс трави по закріплених територіях, про ремонт покрівель багатоквартирних будинків, про ремонт ліфтів, питання вивозу сміття, встановлення освітлення.

Вислухавши інформацію керівників комунальних підприємств міста, Василь Іванович, особливу увагу звернув на продовження проведення зустрічей з мешканцями багатоповерхових будинків. Також, Василь Іванович дав доручення присутнім керівникам комунальних підприємств міста щопонеділка надавати інформацію про виконання плану підготовки до зими по всіх показниках; підготувати і роздати мешканцям багатоповерхівок розшифровку тарифу по сплаті за житлово-комунальні послуги.

Наступною була заслухана інформація по акту перевірки про обстеження інженерних систем об’єктів закладів освіти. Міським головою було дано доручення управлінню ЖКГ детально вивчити акт перевірки і розробити заходи для вирішення всіх зауважень, що містяться в даному акті.