MEDIKЖиття та здоров’я людини є найбільшою цінністю держави. І саме на медиків – працівників найгуманнішої професії, покладається відповідальність за збереження цього скарбу. 19 червня в Україні відзначають День медичного працівника. З цієї нагоди, 15 червня в міському будинку культури «Зоряний» для медичних працівників міста та району відбулись урочистості та святковий концерт.

         Привітати представників галузі напередодні свята прийшли міський голова Василь Дзед, заступники міського голови, керуючий справами виконкому, керівники медичних закладів міста. В своєму вітальному слові міський голова наголосив на тому, що лікар – одна із найбільш важливих та необхідних професій, адже здоров’я – це той природний капітал, який надається кожному при народженні і саме на медиків покладається відповідальність за збереження цього  скарбу.

         Сьогодні медичну допомогу жителям міста та району надають 2074 медичних працівників, 12 приватних стоматологів, 2 приватних гінеколога, окуліст, уролог. Міською радою затверджено ряд програм з питань покращення медичного обслуговування жителів міста.

Під час свята за досягнення в професійній діяльності, багаторічну медичну практику, підтримку авторитету медичної професії та з нагоди Дня медичного працівника представникам цієї галузі було вручено 5 золотих та 7 срібних міських нагород «Салюс» – відзнаку працівників галузі охорони здоров’я. Крім цього були вручені Почесні грамоти міської ради та Подяки міського голови.

Також, гостей свята привітали міські колективи художньої самодіяльності. Своїх колег зі святкової сцени привітали і учасники вокального ансамблю Конотопської Центральної районної лікарні.