Ses

22 червня під головуванням міського голови Дзеда Василя Івановича відбулася, на якій було розглянуто 22 питання.

Перед початком роботи сесії депутати та запрошені Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років та пам’ять Можилевського В’ячеслава Олексійовича, голови Конотопського міськвиконкому в 1982-1988 роках, який передчасно пішов з життя.

В роботі сесії прийняли участь 34 депутати міської ради, Бендерський Михайло Ананійович, Доляр Григорій Янкелевич, Тимошенко Віктор Михайлович – депутати  Сумської обласної ради, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів міської ради, представники засобів масової інформації.

Проведенню сесії передував розгляд проектів рішень, винесених на сесію, на засіданнях постійних комісій та загальних зборах депутатів.

Основне питання, яке розглядалося на сесії – «Про інформацію начальника Конотопського МВ УМВС України в Сумській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території міста в 2010 році». З даного питання депутати заслухали звіт начальника Конотопського МВ УМВС України в Сумській області Брязкуна Віктора Федоровича, після виступу доповідач відповів на запитання, які виникли у депутатів.

В ході сесії депутати внесли зміни до міського бюджету на 2011 рік, програми економічного і соціального розвитку м.Конотоп на 2011 рік, Положення про порядок продажу земельних ділянок у власність, надання їх в оренду шляхом проведення земельних торгів у формі аукціону, програми розвитку комунального підприємства ВУВКГ на 2009-2011 роки та до установчих документів Конотопської загальноосвітньої школи І ступеня.

Також депутатами було затверджено план роботи міської ради на ІІ півріччя 2011 року, встановлено новий розмір фіксованого податку, затверджено положення про відділ містобудування та архітектури Конотопської міської ради, Програму будівництва (придбання) доступного житла у м.Конотоп на 2011-2017 роки та надано згоду на отримання кредиту житлово-комунальними підприємствами в установах банків та передачу майна під заставу.

Крім того, на сесії було прийнято ряд рішень з питань земельних відносин.