IMG_8660[1]23 червня в приміщенні міської ради під керівництвом секретаря міської ради Башкирова М.О. відбулося чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, в ході якого розглядалися питання: стан заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста та лист заступника голови Сумської ОДА від 12.05.2011 №04-01/1545  щодо стану дотримання законодавства про оплату праці. Стосовно першого питання інформацію запропоновано взяти до відома та і надалі  продовжувати моніторинг з метою недопущення зростання заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста.

Обговоривши друге питання, вирішено: всім відповідним службам даний лист взяти до відома в роботі та реагування; міському УПСЗН розробити графік перевірок суб’єктів підприємницької діяльності щодо дотримання законодавства про оплату праці.

Цього ж дня, в приміщенні УПСЗН було проведено засідання комісії з питань призначення всіх видів соціальної допомоги. На засіданні розглянуто 47 заяв щодо надання субсидії та 2 заяви з питання надання соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. За підсумками розгляду комісією прийняті рішення.