VolodinaПротягом травня 2011 року керівництвом міської ради проведено 12 особистих прийомів громадян, із них: у приміщенні виконавчого комітету міської ради здійснено 8 прийомів, 4 прийоми проведено за місцем проживання громадян та їх трудової діяльності. В цілому, за травень 2011 року прийнято 77 осіб.

Зокрема, міський голова Василь Дзед 25 та 30 травня 2011 року у рамках виїзних  прийомів зустрівся з працівниками ТОВ «Завод по ремонту дизель потягів» та Конотопського управління експлуатації газового господарства. Керуючий справами виконкому Анатолій Фалько провів особисті прийоми громадян в ДП «Авіакон» та ТОВ ЖЕД «Сім вітрів».

         Найбільш актуальними були питання комунального і дорожнього господарства (ремонту житла, прибудинкових території та доріг, надання дозволів на встановлення індивідуального опалення), питання аграрної політики і земельних відносин (спірне землекористування, надання земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво), транспорту і зв’язку (зміна схеми міських автобусних маршрутів) та житлової політики (поліпшення житлових умов).

         Для порівняння, слід відмітити, що за звітний період минулого року керівництвом міської ради було проведено 13 особистих прийомів під час яких прийнято 24 особи, що на 53 особи менше ніж у 2011 році.