Прийміть щирі вітання з нагоди визначного свята нашої держави—Дня Конституції!

Основний Закон України наголошує, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в нашій країні найвищою цінністю. Конституція – акт волевиявлення українського народу, його прагнення жити в суверенній, демократичній, правовій державі. Основні статті цього Закону гарантовано надають кожному громадянину права, свободи, накладають певні обов’язки перед державою.

Завдяки Конституції 1996 року, Україна наблизилась до країн з розвинутою демократією і остаточно стала незалежною європейською державою.

Нехай мир і злагода сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню добробуту у кожному домі, а стабільність та зміни на краще стануть реаліями сьогодення. Покращання життя кожного українця тісно пов’язане з долею України та її Основним Законом. В цей урочистий день хай на наших просторах панує світлий настрій, міцніє почуття гордості за свою країну, за наш рідний Конотоп.

Від чистого серця, бажаю всім Вам міцного здоров’я, бадьорості духу, здійснення бажань та впевненості у світлому майбутньому нашої держави.

 

 

 

Міський голова                                                                   Василь Дзед