denmolod225-26 червня наше місто відсвяткувало День молоді. 25 червня в приміщенні ЦДЮТ відбувся концерт бардівської пісні за участі не тільки конотопських авторів, але й виконавців з міста Сум. Жива авторська музика знайшла якнайщиріший відгук в серцях присутніх. Після концертної програми відбувся показ фільмів під відкритим небом. Глядачам було продемонстровано фільм про молодь міста та невмирущу комедію радянських часів «За двома зайцями».

26 червня на «Кандибині» відбулись змагання з силових видів спорту, пляжного футболу та байдаркові змагання. Попри дощову погоду учасники змагань продемонстрували справжню спортивну витримку та волю до перемоги. Змагання з волейболу серед жіночих команд відбувались в спортзалі будинку культури і техніки залізничників.

Ввечері на площі Миру всі бажаючі могли насолодитися сучасними танцями у виконанні молоді міста, спостерігати за «живими фігурами» чи сфотографуватись на пам’ять в образі Конотопської відьми. Для любителів співів працював майданчик «караоке», а жінки і дівчата могли зробити зачіски на «Алеї краси». Той хто вийшов у місто в цей час, отримав великий заряд креативу та позитивної енергетики.

Продовжилось святкування Дня молоді концертною програмою за участі шосткінського гурту «Моноліт». Конотопці могли не тільки послухати авторські пісні гурту, але й твори таких відомих груп, як «Би-2», «Арія» тощо. На закінчення вечора для молоді була організована дискотека.