16.03.2021, по вул.Металістів, на кінцевій зупинці автобусного маршруту № 6, відбулась зустріч міського голови Артема СЕМЕНІХІНА з мешканцями мікрорайону “Житломасив”. До участі були запрошені керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, зокрема управління економіки, управління житлово-комунального господарства, загального відділу, відділу з питань НС, ЦЗН та взаємодії з правоохоронними органами, а також керівники: ЖРЕП «Житлосервіс», ТОВ «Тепловодпостач», КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», КНП КМР «Конотопська центральна районна лікарня ім. ак.М.Давидова». Основні питання, якими цікавляться мешканці мікрорайону, стосуються коригування тарифів та вартості послуг з теплопостачання, водопостачання та водовідведення в місті, причини різниці між тарифами теплопостачальних організацій міста, дотримання температурного режиму в помешканнях містян в опалювальний сезон, ремонту прибудинкових територій, облаштування автомобільної стоянки, будівництва нового дитячого ігрового майданчика, належного забезпечення автобусного руху маршруту № 6, надання послуг з інфузійної терапії в Конотопською ЦРЛ, спилювання аварійних дерев, облаштування місць для відпочинку біля під’їздів для людей похилого віку та людей з особливими потребами. На всі поставлені питання міським головою та відповідальними виконавцями були надані вичерпні відповіді. Решта питань, які потребують певного часу для їх вирішення, були зафіксовані загальним відділом та взяті на контроль і до виконання. На завершення зустрічі А.Семеніхін зазначив: «Належна якість надання певних послуг владою, забезпечення усіх потреб містян – це передусім наше завдання – міського голови і виконавчих органів влади, але це і відповідальність депутатів, які закріплені за відповідними округами. Від вчасності надходження звернення громадян до свого депутата, швидкості його реагування, залежить прийняття рішень і виконання нами завдань і доручень громади. Безумовно, сьогодні нам важко, як ніколи, ми маємо недостатній бюджет, аби забезпечити усі вимоги, усі потреби містян, але я впевнений, незважаючи на світову економічну кризу, на пандемію коронавірусу, ми разом із нинішнім депутатським корпусом зможемо забезпечити належний рівень життєдіяльності нашого міста».