14 грудня з робочим візитом у Конотопі побувала поважна делегація з області на чолі з головою Сумської ОДА-керівником ОВА Дмитром ЖИВИЦЬКИМ.
Основною метою приїзду посадовців стала урочиста зустріч на території Конотопського транспортного управління та офіційне вручення міському голові Артему СЕМЕНІХІНУ ключів, техпаспортів і номерних знаків від автобусів, які нещодавно прибули до Конотопа з Чеської Острави у якості гуманітарної допомоги.
Домовитися про такий приємний подарунок транспортній системі Конотопської громади вдалося завдяки спільним зусиллям міської та обласної влади.
Вагомим внеском у цю добру справу стали особисті взаємини комерційного директора КТУ Сергія ТЯГНІЯ та його заступника Дениса ПОЛІЩУКА з чеськими партнерами.
У своїй промові очільники області та району подякували Остраві за підтримку Конотопської громади і побажали,аби автобуси слугували довго на користь людям.
Артем Семеніхін у своєму виступі подякував усім,хто був дотичний до цієї справи. Побажав підприємству розвитку і пообіцяв робити все можливе для поповнення комунального автопарку сучасним європейським транспортом.
Цього ж дня, відразу після освячення настоятелем Собору Різдва Пресвятої Богородиці Отцем Павлом, автобуси рушили за визначеними маршрутами.
У ході робочого візиту делегація побувала і на одному з “пунктів незламності” на базі 13 школи. Перевірили забезпеченість “пункту” всіма необхідними засобами відповідно до вимог.