На виконання Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», 16 лютого на території Конотопської міської громади проведено загальноміські заходи з нагоди Дня єднання.
Біля головного флагштоку у центрі Конотопа міський голова Артем СЕМЕНІХІН проголосив для учасників заходу та усіх конотопців важливі слова про необхідність єднання заради нашої незалежної, неподільної, могутньої держави, заради миру в Україні.
Районні очільники Олександр БОБРОВИЦЬКИЙ та Віктор БИК підтримали конотопську акцію єднання. Під звуки Державного Славеня о 10.00 над Конотопом підняли Прапор України. На верхньому одязі учасників заходу у знак єднання були прикріплені синьо-жовті стрічки.
Державний Прапор України цього дня був вивішений на спорудах та будівлях Конотопської міської територіальної громади, а також у вікнах адмінбудівлі виконавчого комітету міської ради з нагоди Дня єднання були виставлені державні прапорці.
Яскравим флешмобом підтримали День єднання небайдужі: учнівська та студентська молодь, військові, працівники поліції.
Колона з п`ятидесятиметровим прапором України пройшлася центральною частиною міста і, піднявши прапор, зупинилася біля міської ради, створивши своєрідний ланцюг єднання.