Запрошуємо до обговорення містобудівної документації: «Детальний план території для будівництва комплексу регіонального полігону по складуванню побутових відходів з під’їзною дорогою у Конотопській міській територіальній громаді (за межами населеного пункту)»

   Детальний план території розроблений на підставі рішення Конотопської міської ради: від 20.07.2023 «Про розробку містобудівної документації»

  Основою для розроблення детального плану території є завдання замовника – відділу містобудування та архітектури Конотопської міської ради, яке надане ТОВ «КОМПАНІЯ ГЕОНІКС». Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об’єктів містобудування, визначення цільового призначення земельної ділянки, будівництво та благоустрій територій.

  З проектом містобудівної документації можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради.Відповідальною особою за організацію розгляду пропозицій є в.о. начальника відділу містобудування та архітектури Сидоренко Олена Володимирівна.

  Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану територій триватиме до 28.12.2023 р. включно.

  12.12.2023 року о 10.00 (у разі проведення) відбудеться громадське обговорення вищевказаної містобудівної документації (у разі змін буде додаткове повідомлення).

  Місце проведення: м. Конотоппр.Миру,8 (2 поверх, мала зала).

   Пропозиції громадськості надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил на адресу м. Конотоп, пр.Миру,8, до відділу містобудування та архітектури або на електронну пошту arch-konotop@ukr.net.