Виборці, які на минулих виборах голосували вдома, вони і на виборах 25 жовтня будуть автоматично включені у списки виборців, які голосують удома.

Виборці, які раніше голосували на виборчій дільниці, а тепер за станом здоров’я не можуть цього зробити повинні звернутись (або їх довірені особи) до відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради з відповідною заявою, паспортом та довідкою від сімейного лікаря (про обмеженість в пересуванні).

Таке звернення можна зробити і через Особистий кабінет виборця на сайті Державного реєстру виборців, але потрібно мати електронний цифровий підпис.

Такі звернення будуть реєструватися тільки до 19 жовтня.

Виборці, які тимчасово нездатні самостійно пересуватись, вони або їх довірені особи повинні звернутись на свою виборчу дільницю не пізніше 20 години 23 жовтня написати заяву в довільній формі про своє бажання голосувати вдома та надати відповідну довідку від лікаря про стан здоров’я.

З 13 жовтня виборцям будуть направлені запрошення  на вибори, де будуть вказані адреси виборчих дільниць, а також інформація про виборців, які голосуватимуть вдома.

Відділ ведення Державного реєстру виборців міської ради