З метою популяризації досвіду державного будівництва в 1917-1921 роках Український інститут національної пам’яті проводить Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів, присвячений 90-річчю подій Української революції 1917-1921 років. До участі в конкурсі запрошуються громадські організації, викладачі, вчителі, студенти, учні, а також усі, хто цікавиться історією Української революції 1917-1921 років.
 Проект має бути презентований будь-яким мультимедійним засобом – фільмом, відео- чи аудіо роликом, Інтернет-сторінкою, слайд-шоу, флеш-роликом, Power Point-презентацією тощо. Робота повинна бути оригінальною та відповідати сучасним науковим дослідженням подій Української революції 1917-1921 років. Основними темами для мультимедійних проектів є подвиг Героїв Крут та Соборність. Переможці конкурсу будуть відзначені, а їх мультимедійні проекти демонструватимуться в музеї Української Народної Республіки та будуть поширюватися серед органів влади, навчальних закладів та громадських організацій для використання їх у роботі.
 Останній день прийому конкурсних робіт – 15 грудня 2009 року.
 За додатковою інформацією щодо умов конкурсу звертатися до сектору міської ради з питань внутрішньої політики за адресою пр. Миру, 8, каб. № 314.