Управлінням культури Сумської обласної державної адміністрації та Сумським обласним науково-методичним центром культури і мистецтв підведено підсумки Відкритого обласного конкурсу естрадної пісні та сучасної популярної музики «Радослав».
Цього року конкурс вперше проходив у дистанційному форматі, що дозволило залучити досить широке коло поціновувачів сучасної української пісні та популярної музики.
Свою творчість представили 46 конкурсантів у номінаціях: солісти-вокалісти, вокальні ансамблі, у тому числі малі вокальні форми, у різновікових категоріях.
Переглянувши 92 відео конкурсних виступів, журі на чолі з керівником колективу Jazz-Fusion Band «Aramis» Сумської обласної філармонії, заслуженим діячем мистецтв України Володимиром Прихожаем, визначило переможців, зокрема у номінації «Солісти-вокалісти. Вікова категорія: від 15 до 18 років включно» – ІІ місце посіла вихованка Конотопської дитячої музичної школи №2 Катерина Тимошевська, а у номінації «Вокальні ансамблі, в тому числі малі вокальні форми. Вікова категорія: від 25 років включно» – ІІІ місце здобув народний аматорський вокальний ансамбль «Рапсодія» Конотопського міського будинку культури «Зоряний» (керівник – Олександр Єрьомін).
Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів!