24.06.2021 у міському центрі культури і дозвілля відбулись урочистості з нагоди ювілею Конотопської музичної школи №1.
Для багатьох поколінь конотопців цей музичний заклад відіграв помітну роль в їх естетичному вихованні. Довгий і славний шлях навчального закладу позначився багатьма пам’ятними подіями і невтомною працею творчого цілеспрямованого колективу, який виховав не одне покоління талановитих музикантів.
За 65 років школу закінчили 3200 учнів, частина з яких згодом стала випускниками вищих мистецьких закладів. Вони продовжили справу своїх наставників, працюючи викладачами музичних шкіл, вищих мистецьких закладів, солістами оркестрів, військовими музикантами, диригентами, виконавцями в Україні і Польщі, Канаді та Ізраїлі, Італії та Греції, Бельгії та Австралії, Аргентині, Німеччині та Сполучених Штатах Америки.
Із нагоди свята, мистецький колектив школи нагороджений відзнаками обласного та міського рівня, а заклад отримав у подарунок музичний інструмент – бандуру.
Колективи школи подарували присутнім святковий концерт. Креативний підхід, далекосяжність планів, оригінальність рішень і сучасний стиль роботи — ті визначні риси колективу музичної школи, які тримають заклад на вершині успіху впродовж десятиліть.
Сьогодні в музичному закладі працюють 36 викладачів, з них 30 випускників повернулись у рідні стіни викладачами, 15 – мають кваліфікаційну категорію «викладач вищої категорії», 7 – педагогічне звання – «старший викладач».
Сьогодні Конотопська дитяча музична школа №1 має не тільки багате минуле, творче сучасне, а й широкі перспективи розвитку у майбутньому. Бажання бачити рідну школу успішною надихає викладачів та учнів творити і діяти.