Завдяки гранту, вартість якого становить 91 тис. USD, КНП КМР «Конотопська центральна районна лікарня ім. ак.М.Давидова» отримає мобільний рентген апарат.
30 листопада відбулась онлайн церемонія підписання грантової угоди за програмою «Кусаноне» між громадською організацією «Перспектива 2020» та посольством Японії в Україні, в особі посла Мацуда Кунінорі, за участі представників виконавчого комітету Конотопської міської ради та керівника медичного закладу.
 
Конотопська міська територіальна громада стала однією з п’яти громад України, заявки яких було відібрано Японією для надання допомоги. Цей рентген апарат дозволить покращити процес надання медичної допомоги маломобільним хворим.
Зазначимо, що даний проєкт – це командна робота влади та громадськості, адже ініціативи міської влади знаходять підтримку з боку громадських організацій, а співпраця дозволяє реалізовувати різноманітні проєкти для потреб Конотопської громади.
Цього ж дня відбулося підписання Меморандуму про порозуміння щодо змісту Проєкту «Постачання мобільного рентген апарату в Конотопську ЦРЛ» в межах грантової угоди по Програмі «Кусаноне» між очільником КНП КМР «Конотопська центральна районна лікарня ім. ак.М.Давидова» Василем Згонником та головою ради ГО «Перспектива 2020» Наталією Василенко.