06.07.2021 у Підлипному відбулось святкування ІВАНА КУПАЛА.
Дивовижне купальське дійство в дусі справжніх національних українських та прадавніх традицій наших пращурів подарували підлипненцям та гостям заходу працівники культури Конотопської міської ради.
Близько трьох тисяч людей зібралися цього дня біля Дейнеківського ставу аби насолодитися запальними танцями, тематичними піснями,виставками майстрів прикладного мистецтва та театральними постановами виконавців і творчих колективів.
Новообраний староста Підлипненського старостинського округу Дмитро Гапчун звернувся до місцевих мешканців та гостей із найкращими побажаннями з нагоди свята Івана Купала, подякував всім причетним за допомогу і підтримку та пообіцяв, що ще неодноразово, навіть протягом цього літа, будуть проводитись такі розважальні заходи для молоді, дітей та дорослих.
«Але ми повинні не тільки гарно відпочивати разом, а й працювати разом на користь нашої Підлипненської громади, на розвиток цього мальовничого краю. Вірю у наше майбутнє, зроблю усе можливе, аби кожен місцевий мешканець відчував підтримку влади, щоб у нас було комфортно і весело завжди!», – зазначив Д.Гапчун.
Міський голова Артем Семеніхін також долучився до організації свята і подарував присутнім яскравий феєрверк. У своїй вітальній промові він пообіцяв робити все можливе для організації належного дозвілля для мешканців усієї Конотопської територіальної громади та подякував місцевим мешканцям за небайдужість і підтримку, а також висловив слова вдячності депутатській команді від Всеукраїнського об`єднання «Свобода», які завжди підтримують один одного і у роботі, і у дозвіллі.
На честь святкування Івана Купала, за традицією, дівчата у вишитих сорочках спустили вінки на воду, а потім, після заходу сонця, поряд зі ставом розпалили велике багаття, щоб максимально наблизити купальський вогонь до сонця і щоб «боги природи» були прихильними до людей.
Святкове дійство завершилось дискотекою. Танцювали досхочу і малі, і дорослі. Свято вдалося на славу!