02.09.2021 з офіційним робочим візитом Конотоп відвідав голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.
Голова ОДА відвідав Конотопську гімназію, де уже розпочався навчальний процес. Очільник Сумщини перевірив хід виконання робіт із реконструкції освітнього закладу, зокрема щодо налагодження вентиляційної системи та ремонту харчоблоку, та зазначив про необхідність прискорення робіт.
Другим об’єктом стало комунальне некомерційне підприємство «Конотопська центральна районна лікарня ім.ак.М.Давидова», де голова Сумщини мав за честь взяти участь в урочистому відкритті приймального відділення, нещодавно збудованого в рамках програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво». Дмитро Живицький привітав мешканців Конотопської громади з такою значущою подією і зазначив, що дане приймальне відділення збудоване за найсучаснішими європейськими стандартами і має слугувати на благо містян та для збереження здоров`я конотопців.
Міський голова Артем СЕМЕНІХІН подякував пану Живицькому, депутатам Верховної Ради України, депутатам міської ради за сприяння, за підтримку і акцентував, що наше приймальне відділення, мабуть, найкраще на Сумщині, воно оснащене сучасним високотехнологічним обладнанням, і тепер, завдяки президентській програмі і участі Конотопської міської ради в ній, місцеві мешканці мають змогу отримувати професійні та якісні послуги зі своєчасної діагностики та лікування.
Згідно плану візиту делегації, наступними стали об’єкти дитячо-юнацької спортивної школи М.Маміашвілі та стадіон «Локомотив» ДЮСШ ім.М.Г.Маміашвілі.
Дмитро Живицький поцікавився успіхами юних спортсменів, а директорка закладу Тамара ПАЛАМАРЧУК із гордістю розповіла про досягнення вихованців та провела екскурсію закладом.
Очільник Сумщини був вражений досягненнями конотопських спортсменів на місцевому, загальноукраїнському і навіть європейському та світовому рівнях. Порадували голову і успіхи місцевих професійних тренерів, і матеріально-технічна база, умови спортивної школи, де юні вихованці загартовують свій переможний бойовий дух.
По завершенню візиту делегація відвідала і центральний стадіон «Юність».
Робочий візит голови Сумської обласної державної адміністрації був насичений та плідний. Наразі є порозуміння між місцевою та обласною владою, а це уже не аби який крок на шляху до великого будівництва Конотопської громади, для подальшого розвитку міста.