У Конотопському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області працює телефонна лінія для роботи зі зверненнями громадян з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму. Кожен бажаючий може звернутися на «гарячу лінію». Отримати відповідь, роз’яснення чи довідкову інформацію можна, звернувшись за номером телефону (05447) 6-56-86.
Графік роботи «гарячої лінії» з 8:00 до 17:00 з понеділка по четвер, та з 8:00 до 15:45 — у п’ятницю, з перервою на обід з 12:00 до 12:45.
Нагадуємо, що страховий експерт з охорони праці Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області реалізує завдання загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, зокрема бере участь у забезпеченні проведення роботодавцем профілактичних та інших заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози здоров’ю застрахованих осіб, викликаних умовами праці, та наданні роботодавцю практичної допомоги у постійному вдосконаленні ним форм і методів профілактичної роботи у сфері охорони праці.