Юні спортсмени Дмитро ДЕМ’ЯНОВСЬКИЙ та Захар МАСЛАК (Конотопська ДЮСШ ім.М.Маміашвілі) разом зі своїм тренером Віктором ГАЙДУКОМ повернулися із Сербії (Белград), де 14.09.2021 на Всесвітніх шкільних іграх вибороли золото серед борців греко-римського стилю до 15-ти років. У загальнокомандному заліку українці стали першими.
Переможців зустрічали на залізничному вокзалі міський голова Артем СЕМЕНІХІН, директор Конотопської ДЮСШ Тамара ПАЛАМАРЧУК, голова федерації з греко-римської боротьби міста Конотоп Олександр КИРІЙ, директор школи № 12 Анатолій ГРЕЧАНОВСЬКИЙ, спортсмени ДЮСШ, батьки.
Але найперші вітання на рідній землі хлопці отримали з вуст дикторки вокзалу, яка не тільки оголосила про прибуття потягу з Києва, але й зазначила про спортивний cтатус трьох його пасажирів.
Втомлені дорогою спортсмени та тренер приймали вітання, квіти та солодощі.
Нагадаємо, що Дмитро ДЕМ‘ЯНОВСЬКИЙ та Захар МАСЛАК є вихованцями Конотопської ДЮСШ М.Маміашвілі, в який займаються з 6 років. Обоє є діючими Чемпіонами України 2021, кандидатами у майстри спорту України, спортсмени збірної команди України.
Захар МАСЛАК – учень школи №2, йому 14 років. Дмитро ДЕМ‘ЯНОВСЬКИЙ навчається в школі №12, йому 15 років, є бронзовим призером Чемпіонату Європи 2021 та отримує стипендію голови Сумської ОДА як талановитий спортсмен.
Вітаємо з вдалим виступом на міжнародній арені, бажаємо спортсменам та їх тренеру нових спортивних злетів!