05.06.2020 з нагоди відзначення Дня журналіста міський голова Артем Семеніхін привітав представників місцевих медіа з професійним святом.
За вагомий внесок у розвиток журналістики в місті, співпрацю місцевих ЗМІ з виконавчим комітетом Конотопської міської ради та за неупереджене висвітлення актуальних подій в місті, подарунки, квіти та подяки від очільника міста отримали: колектив Конотопської дитячої телерадіоорганізації “Кон-такт”, колектив “Мистецько-інформаційного “РТВ ЦЕНТРу “ВЕЖА” у формі ТОВ та колектив інформаційно – рекламного тижневика “Факти+програма ТБ”.
Артем Семеніхін подякував всім за плідну співпрацю та побажав творчих успіхів, невичерпної енергії, добрих новин та високих рейтингів.