20.09.2021 із нагоди відзначення професійного свята – Дня рятівника, міський голова Артем СЕМЕНІХІН вручив грамоти та подяки кращим працівникам пожежно-рятувальної служби 15 державної пожежно-рятувальної частини 4 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

У своїй вітальній промові А.Семеніхін наголосив, що професія рятівника вкрай важлива для будь-якої громади, адже це люди, які першими надають невідкладну допомогу тим, хто опинився у складних життєвих обставинах та надзвичайних ситуаціях. З боку влади, як зазначив очільник міста, рятувальні служби, які працюють на території Конотопської громади, завжди можуть розраховувати на підтримку.

Варто зазначити, що відповідно до «Комплексної міської програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та забезпечення пожежної безпеки на 2016-2021 роки», затвердженої у липні 2016 року, з міського бюджету у 2020 році на потреби пожежної частини було виділено кошти на загальну суму 136, 789 тис. грн., а у 2021 році уже було виділено кошти у сумі 160, 0 тис грн. – на придбання шин для транспортних засобів, придбання форменого одягу та спеціального робочого одягу і аксесуарів.

Зокрема міським головою під час заходу було передано пожежній частині відповідні комплекти форменого та спеціального робочого одягу для наших конотопських рятувальників.