Комунальний заклад “Конотопська центральна районна лікарня ім. академіка Михайла Давидова” отримала допомогу у вигляді медичного обладнання від філії МЕДЕЙР в Україні, а саме: повітряний стерилізатор, портативний дефібрилятор, інфузійний насос, електрокардіограф, що буде слугувати для надання медичної допомоги у стаціонарних відділеннях Комунального некомерційного підприємства КМР “Конотопська ЦРЛ імені академіка Михайла Давидова”.

Нагадаємо, що в січні 2023 року між Конотопською міською радою та філією Медейр в Україні підписано Меморандум про співпрацю з метою надання гуманітарної допомоги мешканцям Конотопської громади та внутрішньо переміщеним особам.

————————————-
Довідково. Medair − міжнародна неурядова організація, що спеціалізується на гуманітарній допомозі за надзвичайних ситуацій та послуг з відновлення, у тому числі: охорона здоров’я та харчування; водопостачання, санітарія та гігієна; житло та інфраструктура.