Відповідно до законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про регулювання містобудівної діяльності», указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в  Україні» (зізмінами), від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», постанови Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2022 року № 1159 «Про затвердження Порядку розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них», з метою відновлення і розвитку території Конотопської міської територіальної громади прийнято рішення виконавчогокомітету Конотопської міської ради від 02.11.2023 №253 «Про розробку Програми комплексного відновлення території Конотопської міської територіальної громади Сумської області».

Програма визначає основні просторові, містобудівні та соціально-економічні пріоритети політики відновлення і включає в себе комплекс заходів для забезпечення відновлення території громади. Програма має сприяти впровадженню таких сучасних підходів та практик розвитку регіонів, територіальних громад, населених пунктів та частин їх територій, як людиноцентризм та соціальна справедливість, раціональне просторове планування, забезпечення балансу розселення та розміщення робочих місць, стала міська мобільність, інклюзивність, енергоефективність, екологічність, збереження культурного розмаїття та національної пам’яті, а також відповідати Цілям сталого розвитку України на період до 2030 року, визначеним Указом Президента України від 30 вересня 2019 р.  № 722.

Пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб в електронному або паперовому вигляді  та повинні містити: прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина або найменування і місцезнаходження організації, підпис із зазначенням дати, контактний телефон.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються. Пропозиції до проєкту Програми комплексного відновлення Конотопської міської територіальної громади, подані після встановленого строку, не розглядатимуться.

Пропозиції прийматимуться до 26 листопада 2023 року, з наступним розглядом на засіданні робочої групи. Жителі громади можуть подавати пропозиції до Програми комплексного відновлення Конотопської міської територіальної громадина на електронну адресу  archkonotop@ukr.net або на поштову адресу: 41600, Сумська область, м.Конотоп, проспект Червоної Калини, 13.

 Контактні особи: 

Олена СИДОРЕНКО 0675716658;

Олена КОВАЛЕНКО 0975914396.

Форма для надання пропозицій за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScNoLaPP0p_ALXeuOFo2-udm8VIQCg7ixoiHBim48Ni4kr4DQ/viewform?usp=sf_link

Рішення №253 від 02.11.2023_Про розробку програми комплексного відновлення