У вівторок, 4 жовтня, на позачерговому засіданні виконавчого комітету Конотопської міської ради розглянуто 41 проєкт і прийнято 40 рішень. 1 рішення відділу містобудування та архітектури запропоновано на доопрацювання та прийняття на одному з наступних засідань.
Враховуючи виконання доходів загального фонду бюджету за 9 місяців 2022 року на 109,8%, без урахування міжбюджетних трансфертів, внесенням змін до ряду профільних місцевих програм внесено і зміни до бюджету Конотопської міської територіальної громади на 2022 рік, зокрема:
– відділу культури і туризму Конотопської міської ради здійснено перерозподіл планових призначень;
– міському центру соціальних служб Конотопської міської ради здійснено перенесення економії планових призначень;
– по управлінню освіти Конотопської міської ради перенесено планові призначення з поточних на капітальні та економію планових призначень, зокрема для зменшення незабезпеченості по заробітній платі педагогічним працівникам, що виникла внаслідок зменшення освітньої субвенції з державного бюджету.;
– виконавчому комітету перерозподілено планові призначення для оплати за вивіз сміття.
Шляхом розподілу перевиконання загального фонду, що склалась на 01.10.2022, на засіданні виконавчого комітету виділено кошти, зокрема на:
– компенсаційні виплати за пільгове перевезення електротранспортом;
– видатки, пов’язані з наданням підтримки ВПО та/або евакуйованим особам у зв’язку з уведенням воєнного стану;
Завдяки прийнятим рішенням виконкому на засіданні 04.10.2022, у Конотопі тепер з`явиться соціальний хліб.
Також виділено кошти на благоустрій міста, зокрема для придбання техніки та нового обладнання, матеріалів для КП «Муніципалітет» та ЖРЕП «Житлосервіс».
Рішеннями виконавчого комітету підтримані і тепло- та водопостачальні комунальні підприємства міста для безперебійного функціонування інфраструктури міста та забезпечення тепла, водопостачання і водовідведення в оселях конотопців.
Внесені зміни до програми «Правопорядок», Програми цивільного захисту населення, зокрема на придбання генераторів, ліжок, матраців, подушок для найпростіших укриттів ДНЗ та інших укриттів, розташованих на території міської громади.
Шляхом субвенції державному бюджету виділено кошти для придбання службового автомобіля, обладнання та предметів довгострокового користування.
Також на засіданні прийнято ряд рішень у сфері комунального майна, охорони здоров`я та праці, міської служби у справах дітей.
Нагадаємо, що сучасне законодавство України дозволяє в умовах воєнного стану бюджетні рішення виносити і приймати на засіданнях виконавчих комітетів органів місцевого самоврядування. Конотопський виконком з початку російсько-української війни прийняв ряд надважливих рішень на підтримку ЗСУ, інших військових формувань, правоохоронних органів та для повноцінного функціонування громади, інфраструктури міста у тяжкий для країни час.
Традиційно, міський голова Артем СЕМЕНІХІН на початку і по завершенню засідання подякував членам виконавчого комітету за оперативність, злагодженість і конструктив.