Перелік рішень, які прийняті на 13 сесії Конотопської міської ради

8 скликання

1.Про результати діяльності Конотопської окружної прокуратури за перше півріччя 2021 року:
2.Про надання дозволів на розроблення землевпорядної документації.
3.Про затвердження площ, надання земельних ділянок суб’єктам господарювання згідно з виготовленою землевпорядною документацією.
4.Про затвердження площ та надання земельних ділянок громадянам згідно з виготовленою землевпорядною документацією.
5.Про скасування рішень виконкому «Про приватизацію земельних ділянок» та внесення змін до рішення виконкому.
6.Про відмову у наданні дозволів на розроблення землевпорядної документації.
7.Про затвердження Комплексної програми розвитку та функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя Конотопської міської територіальної громади на 2022-2025 роки.
8.Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки.
9.Про внесення змін до Програми соціального захисту пільгових категорій населення Конотопської міської територіальної громади на 2019-2021 роки.
10.Про внесення змін до Програми зайнятості населення Конотопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
11.Про  затвердження Програми підтримки та розвитку малого і середнього  підприємництва в Конотопській міській територіальній громаді на 2022-2024 роки.
12.Про затвердження Положення про Конотопський міський центр соціальних служб у новій редакції.
13.Про затвердження Програми організації співпраці з іншими територіальними громадами на 2022-2025 роки («Добросусідська Конотопщина»).
14.Про внесення змін до Статуту житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства «Житлосервіс».
15.Про внесення змін до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства Конотопської міської територіальної громади на 2021-2024 роки.
16.Рішення “Про внесення змін до бюджету Конотопської міської територіальної громади на 2021 рік”:
17.Рішення “Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2018 «Про затвердження програми економічного і соціального розвитку м.Конотопа на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки» (7 скликання 32 сесія):
18.Про включення об’єктів комунальної власності до Переліку другого типу та укладення договорів оренди нерухомого майна.
19.Рiшення про підписання меморандуму:
20.Про звернення депутатів Конотопської міської ради VIІI скликання до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо недопущення підвищення комунальних тарифів та цін на енергоносії для населення.
21.Про звернення депутатів Конотопської міської ради VIІI скликання до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році.
22.Про Звернення Конотопської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості грубого наступу на фінансову спроможність місцевого самоврядування.

Поіменне голосування

Протокол 13 сесії Конотопської міської ради 8 скликання від 02.11.2021