Перелік рішень, які прийняті на 3 сесії
Конотопської міської ради

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Конотопської міської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.
2. Про надання дозволів на розроблення землевпорядної документації.
3. Про затвердження площ, надання земельних ділянок суб’єктам господарювання згідно з виготовленою землевпорядною документацією.
4. Про затвердження площ та надання земельних ділянок громадянам згідно з виготовленою землевпорядною документацією.
5. Про продовження терміну договорів оренди землі та припинення прав на земельні ділянки.
6. Про внесення змін до рішень міської ради та виконкому, скасування рішень виконкому «Про приватизацію земельних ділянок».
7. Про відмову у наданні дозволів на розроблення землевпорядної документації.
8. Про надання дозволу на викуп у власність земельної ділянки.
9. Про затвердження переліку земельних ділянок, які можуть бути виставлені на земельні торги.
10. Про розробку мостобудівної документації.
11. Про затвердження Програми забезпечення Конотопської міської територіальної громади містобудівною документацією на 2018-2022 роки в новій редакції.
12. Про внесення змін до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Конотопської міської об’єднаної територіальної громади затвердженого рішенням міської ради від 07.09.2020 (7 скликання, 41 сесія).
13. Про затвердження передавального акту КРЕП «Центральне» до правонаступника ЖРЕП «Житлосервіс».
14. Про внесення змін до Програми «Освіта Конотопської міської територіальної громади на 2018-2021 роки».
15. Про затвердження Програми залучення інвестицій та грантів для розвитку Конотопської міської територіальної громади на період до 2025 року.
16. Про затвердження плану діяльності Конотопської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.
17. Про розгляд електронної петиції «Визнати котів частиною екосистеми міста».
18. Про внесення змін до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства Конотопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
19. Про внесення змін до Статуту житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства «Житлосервіс».
20. Про внесення змін до бюджету Конотопської міської територіальної громади на 2021 рік.
21. Про умови оплати праці міського голови Семеніхіна А.Ю. на період його повноважень.
22. Про внесення змін до складу постійних комісій міської ради.
23. Про внесення змін до рішення міської ради від 28.01.2021 (8 скликання, 2 сесія) «Про закріплення депутатів Конотопської міської ради 8 скликання за округами та організацію прийому громадян депутатами.

Поіменне голосування

Рішення 3 сесії міської ради