Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних проти епідеміологічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» від 09.12.2020р. на всій території держави продовжено карантин до 31 грудня 2021 року.

Основне завдання поліції в умовах карантину – посилення превентивної роботи, контроль за дотриманням вимог чинного законодавства та попередження можливих спалахів інфекційного захворювання.

З цією метою в Конотопському районному відділі поліції, окрім звичайних нарядів поліції, працюють додаткові патрулі та мобільні групи з числа дільничних офіцерів поліції, які спільно з працівниками Держспоживслужби та представниками місцевої влади перевіряють заклади торгівлі, міські та міжміські автобусні маршрути на предмет дотримання ними встановлених карантинних обмежень.

Правоохоронці також приділяють велику увагу проведенню роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності безумовного дотримання встановлених карантинних обмежень.

Поліція Конотопщини закликає жителів району дотримуватися обмежень, передбачених законодавством про карантин, виявляти розуміння, здоровий глузд, громадську свідомість та відповідальне ставлення до свого здоров’я та здоров’я інших жителів нашого міста та району. Також слід уникати чуток, і користуватися тільки офіційними джерелами інформації.

Працівники поліції ще раз звертаються до всіх жителів Конотопського району з закликом виявити громадянську свідомість, і дослухатися до наступних рекомендацій:
-виконуємо поради лікарів щодо дотримання правил особистої гігієни;
-уникаємо тісних контактів і при спілкуванні на вулицях та в громадських місцях дотримуємося дистанції у півтора метри;
-використовуємо засоби особистого захисту;
Окремо поліція Конотопщини звертає увагу суб’єктів господарювання та перевізників міських та міжміських автобусних маршрутів на неухильному дотриманні всіх карантинних обмежень.

https://www.facebook.com/100021707230891/posts/1015143002552598/Конотопський районний відділ поліції