КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «КОНОТОПСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ІМ. АКАДЕМІКА МИХАЙЛА ДАВИДОВА» інформує, що станом на 08:00 03.11.2021 перебувають на лікуванні 100 хворих з діагнозом COVID-19, із них:
– тяжких хворих – 6 чол.;
– середнього ступеню тяжкості – 94 чол.
Жителі Конотопського району – 22 чол.(2 чол. – с.Попівка, с.Підлипне, 2 чол. – с.Бочечки, с.Соснівка,с.Красне, с.Чорноплатове, с.Привокзальне, с.Пекарі, 2 чол. – с.Юрівка, 3 чол. – с.Дубов’язівка, 2 чол. – Шпотівка, 2 чол. – с.Козацьке, с.Кузьки, с.Лобківка та с.Питомник).
Іногородні – 12 чол. (Буринський р-н, с.Слобода, Червона Слобода та с.Чалишівка; 4 чол. – м.Путивль; 3 чол. – м.Буринь; м.Суми; Путивльський р-н, с.Зарічне).
Кількість хворих у відділеннях з підозрою – 9 чол.
За минулу добу зареєстровано летальний випадок, пов’язаний із ускладненнями, спричиненими захворюванням на COVID-19: хвора, вік – 85 років, мешканка м.Конотоп, померла 02.11.2021, діагноз – COVID-19.
Для лікування хворих на COVID-19 додатково перепрофільовано 15 ліжок наркологічного відділення.
У місті триває кампанія з вакцинації. Всього станом на 03.11.2021 щеплено 35566 осіб (40,07% населення). У зв’язку з погіршенням епідситуації, пов’язаної із зростанням захворюваності на COVID-19, рекомендуємо дбати про свою безпеку та вдягати медичні маски в місцях можливого скупчення людей, дотримуватись соціальної дистанції, елементарних правил особистої гігієни, користуватись антисептиками. Бережіть себе, тих кого любите та залишайтесь здоровими!