ПРОТОКОЛ №1

засідання конкурсної комісії для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання проектів, розроблених  інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка, у сфері роботи з дітьми та молоддю, та у напрямку національно-патріотичного виховання у 2022 році

 

10.12.2021 року                                                                                                                                                                 м. Конотоп

 

 

 

Голова конкурсної комісії :

Дубовик Любов Іванівна  – Керуючий справами виконкому.

        

Заступник голови конкурсної комісії

Поволоцький Микола Миколайович – Голова молодіжної ради при Конотопській міській раді.

 

Секретар конкурсної комісії:

Яблонський Олександр Сергійович       Головний спеціаліст відділу міської ради у справах молоді та спорту.

 

 

Присутні члени конкурсної комісії:

Багрянцева Олена Юріївна –         Директор МБК «Зоряний»;

Загородня Анастасія Миколаївна  –       Начальник відділу розвитку підприємництва та інвестиційної політики  управління економіки Конотопської міської ради;

Зікратий Володимир Вікторович -Командир військової частини А7317;

Качура Ольга Олегівна  –     Начальник відділу міської ради у справах молоді та спорту конотопської міської ради;

Козлова Ірина Михайлівна –         Керівник літературної студії «Джерела», член Національної спілки письменників України;

Кузь Степан Євстратійович –        Священнослужитель;

Мельник Ольга Анатоліївна –        Заступник директора з навчально-виховної роботи «Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ»;

Мороз Світлана Сергіївна – Завідувач сектору міської ради з питань внутрішньої політики;

 

Немеш Оксана Миколаївна –         Заступник директора з виховної роботи  Комунальний заклад Сумської обласної ради «Конотопський фаховий медичний коледж»;

Павлов Євгеній Іванович –   Керівник проєкту «Громадські технології для розвитку громадського бюджету у Конотопській МТГ», член ГО «Міжрегіональний інститут розвитку громад»;

Поліщук Оксана Анатоліївна –      Керівник гуртка «Барвінок»;

Тарасенко Ольга Леонідівна –       Журналіст інформаційного агенства «Правда ТУТ Конотоп»;

Хрокало Катерина Петрівна –       Практичний психолог ДПТНЗ «Конотопське ВПУ»;

Яблонська Наталія Андріївна –     Заступник директора з навчально-виховної роботи ДПТНЗ «Конотопське ПТУ»;

 

Порядок денний:

1.Про затвердження Регламенту роботи конкурсної комісії.

2.Про затвердження Порядку проведення конкурсною комісією перевірки достовірності інформації, наведеної в конкурсній пропозиції, що подається інститутом громадянського суспільства.

3.Про недопущення конфлікту інтересів.

4.Про кількість зареєстрованих проектів розроблених інститутами громадянського суспільства для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка у 2022 році.

5.Про розгляд конкурсних пропозицій на визначення їх відповідності запланованих заходів пріоритетним завданням, визначеним організатором конкурсу та загальнодержавним та/або місцевим програмам, а також відповідності загальнодержавному або відповідному адміністративно-територіальному рівню виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), прийняття рішення про участь у другому етапі конкурсу конкурсних пропозицій,

6.Про прийняття рішення щодо проведення другого етапу Конкурсу (відкритого захисту конкурсних пропозицій): місце, дата та час засідання.

7.Обрання лічильної комісії з представників конкурсної комісії для підрахунку балів з індивідуальних оціночних листів на другому етапі Конкурсу (відкритому захисті конкурсних пропозицій).

 

СЛУХАЛИ: Вступне слово

 

ІНФОРМУВАЛА: Дубовик Любов Іванівна –голова конкурсної комісії.

 

ВИРІШИЛИ: Інформацію взяти до відома.

1.СЛУХАЛИ: Про затвердження Регламенту конкурсної комісії.

 

ІНФОРМУВАЛА: Качура Ольга Олегівна – член комісії.

Відповідно до п.8 ПОРЯДКУ  проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року  1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» конкурсна комісія затверджує на першому засіданні регламент своєї роботи.

ВИРІШИЛИ: Затвердити Регламент роботи конкурсної комісії (Dodatok1-до-протоколу-1-Reglament_konkursnoyi_komisiyi-2022).

Рішення прийнято одноголосно.

 

2.СЛУХАЛИ:Про затвердження Порядку проведення конкурсною комісією перевірки достовірності інформації, наведеної в конкурсній пропозиції, що подається інститутом громадянського суспільства.

 

ІНФОРМУВАЛА: Качура Ольга Олегівна – член комісії.

Відповідно до п. 11 ПОРЯДКУ  проведення конкурсу з визначення програм (проектів,заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року  1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» конкурсна комісія у разі потреби може прийняти рішення про проведення перевірки достовірності інформації, наведеної в конкурсній пропозиції.

 

ВИРІШИЛИ: Затвердити Порядок проведення конкурсною комісією перевірки достовірності інформації, наведеної в конкурсній пропозиції, що подається інститутом громадянського суспільства (Dodatok_2_-до-протоколу-1-_Poryadok_perevirki_informatsiyi-2022) (далі Порядок проведення Конкурсу).

Рішення прийнято одноголосно.

 

3.СЛУХАЛИ: Про недопущення конфлікту інтересів

 

ІНФОРМУВАЛА: Качура Ольга Олегівна – член комісії.

Проінформувала, що не може бути членом конкурсної комісії особа, що є керівником, членом керівних органів або працівником учасника конкурсу. Відповідно до п. 8 Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року  1049.

Члени конкурсної комісії зобов’язані не допускати реального або потенційного конфлікту інтересів під час розгляду конкурсних пропозицій.

Перед початком розгляду конкурсних пропозицій член конкурсної комісії зобов’язаний повідомити про наявність реального або потенційного конфлікту інтересів та надати пояснення щодо обставин, які можуть перешкоджати об’єктивному виконанню ним обов’язків.

Організатор конкурсу за поданням конкурсної комісії виключає з її складу члена комісії, в якого виявлено реальний або потенційний конфлікт інтересів.

Якщо реальний або потенційний конфлікт інтересів виявлено після ухвалення конкурсною комісією рішення про визначення переможців конкурсу, зазначене рішення підлягає перегляду. Індивідуальні оцінки члена конкурсної комісії, в якого виявлено реальний або потенційний конфлікт інтересів, не враховуються.

Конфлікт інтересів – це суперечність між особистими інтересами особи та її службовими повноваженнями, наявність якої може вплинути на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень, а також на вчинення чи не вчинення дій під час виконання наданих їй службових повноважень.

Організатор конкурсу за поданням конкурсної комісії виводить з її складу члена комісії, який двічі поспіль не взяв участі у засіданні конкурсної комісії, за умови його повідомлення за три робочих дні до проведення засідання.

 

4.СЛУХАЛИ:Про кількість зареєстрованих проектів розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2022 році.

 

ІНФОРМУВАЛА: Качура Ольга Олегівна – член комісії

Проінформувала, що з 1 вересня  до 12 листопада  2021 року було здійснено прийом конкурсної документації інститутів громадянського суспільства.

Кількість зареєстрованих конкурсних пропозицій склала – 5 від  4 інститутів громадянського суспільства.

ВИРІШИЛИ: Здійснити розгляд конкурсних пропозицій відповідно з п.  5, 6, 7, 12, 24 Порядку проведення Конкурсу.

Рішення прийнято одноголосно.

 

5.СЛУХАЛИ: Про розгляд конкурсних пропозицій на визначення їх відповідності до запланованих заходів пріоритетним завданням, визначеним організатором конкурсу та загальнодержавним та/або місцевим програмам та відповідності загальнодержавному або відповідному адміністративно-територіальному рівню виконання (реалізації) програми (проекту, заходу). Про Розгляд конкурсних пропозицій на визначення їх відповідності п. 5, 6, 7, 12, 24 Порядку проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року  1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка», та визначення конкурсних пропозицій (проектів), що допускаються для участі у другому етапі Конкурсу (відкритому захисті конкурсних пропозицій) і  ухвалення відповідного рішення.

 

ІНФОРМУВАЛА: Качура Ольга Олегівна – член комісії.

 

         Відповідно до розпорядження міського голови від 10.03.2021 № 37 ОД «Про проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка, у сфері роботи з дітьми та молоддю, та у напрямку національно-патріотичного виховання у 2022 році», яким було затверджено організувати роботу конкурсної комісії на першому етапі Конкурсу щодо розгляду конкурсних пропозицій до їх відповідності вимогам постанови КМУ №1049 від 12 жовтня 2011 року, перевірки достовірності інформації, наведеної в конкурсній пропозиції та визначення конкурсних пропозицій, які допускаються для участі у другому етапі Конкурсу шляхом індивідуального оцінювання конкурсних пропозицій кожним з членів конкурсної комісії  за такими критеріями:

відповідність запланованих заходів пріоритетним завданням, визначеним організатором конкурсу та загальнодержавним та/або місцевим програмам;

відповідність загальнодержавному або відповідному адміністративно-територіальному рівню виконання (реалізації) програми (проекту, заходу).

 

ВИРІШИЛИ:Допустити до участі у другому етапі Конкурсу 5 зареєстрованих проектних пропозиції від 4 інститутів громадянського суспільства, а саме:

№ п/п Назва проекту Інститут громадянського суспільства (назва)
1. «Яскраве літо» ГО «Батьківський дім»
2. «Ігротека-2022»

 

ГО «Сумська молодіжна організація «Ліцей»
3. «Забіг Конотопська п’ятірка» ГО «Сумська молодіжна організація «Ліцей»
4. «PRO-качай свої можливості» ГО «Молодіжна організація студентів «Новий час»
5. «Родина. Шлях до мирного життя» ГО «Батьківський дім»

 

Рішення прийнято одноголосно. Відомості оцінювання додаються до протоколу №1.

 

  1. СЛУХАЛИ: Про прийняття рішення щодо проведення другого етапу Конкурсу (відкритого захисту конкурсних пропозицій): місце, дата та час засідання.

 

ІНФОРМУВАЛА: Качура  Ольга Олегівна – начальник відділу у справах молоді та спорту.

 

ВИРІШИЛИ: Другий етап Конкурсу (відкритий захист конкурсних пропозицій) провести в приміщенні Конотопської міської ради (м. Конотоп, пр. Миру, №8),                 10 грудня  2021 року о 13.30 годині.

Проінформувати представників інститутів громадянського суспільства, допущених до участі у другому етапі Конкурсу про проведення відкритого захисту конкурсних пропозицій.

Рішення прийнято одноголосно.

 

  1. СЛУХАЛИ: Обрання лічильної комісії з представників конкурсної комісії для підрахунку балів з індивідуальних оціночних форм на другому етапі Конкурсу (відкритого захисту конкурсних пропозицій).

ВИСТУПИЛА: Козлова Ірина  Михайлівна – член комісії, з пропозицією обрання наступних членів конкурсної комісії до складу лічильної комісії для підрахунку балів з індивідуальних оціночних листів на другому етапі Конкурсу (відкритому захисті конкурсних пропозицій): Загородню Анастасію, Немеш Оксану, Хрокало Катерину.

 

ВИРІШИЛИ:

Членів конкурсної комісії:  Загородню Анастасію,  Немеш Оксану, Хрокало Катерину обрати до складу лічильної комісії для підрахунку балів індивідуальних оціночних листів на другому етапі Конкурсу (відкритому захисті конкурсних пропозицій).

Рішення прийнято одноголосно.

 

_______________                                               Дубовик Любов

_______________                                  Поволоцький Микола

_______________                                Яблонський Олександр

_______________                                         Багрянцева Олена

_______________                                    Загородня Анастасія

_______________                                   Зікратий Володимир

_______________                                                 Качура Ольга

_______________                                               Козлова Ірина

_______________                                                   Кузь Степан

_______________                                            Мельник Ольга

_______________                                            Мороз Світлана

_______________                                             Немеш Оксана

_______________                                           Павлов Євгеній

_______________                                         Поліщук Оксана

_______________                                        Тарасенко Ольга

_______________                                    Хрокало Катерина

_______________                                   Яблонська Наталія