Відповідно до рішення позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26.03.2020, рекомендацій міського оперативного штабу щодо протидії поширенню коронавірусу 2019-nCoV, на в’їздах в місто встановлено 3 контрольно-пропускні пункти (КПП) за напрямками:
– вул.Сумська, на виїзді з міста по автодорозі Р-61: Батурин-Конотоп-Суми;
– вул.Батуринський Шлях, на виїзді з міста по автодорозі Р-61: Батурин-Конотоп-Суми;
– вул.Конотопських Партизан, на виїзді з міста по автодорозі Р-60: Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин.
На цих КПП будуть нести чергування працівники Конотопського відділу поліції ГУНП в Сумській області, військові, представник Конотопського міськрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, медичні працівники, які забезпечені всіма необхідними санітарними засобами.
Наголошуємо, що завдання цих КПП не заборона в’їзду-виїзду у населені пункти області, а здійснення контролю за дотриманням карантинного режиму, виявлення людей з ознаками захворювання на коронавірус та надання їм необхідної медичної допомоги.
На контрольно-пропускних пунктах у водіїв та пасажирів транспортних засобів перевірятимуть температуру тіла, проводитимуть санітарний огляд речей, багажу та транспортного засобу.
У разі виявлення людей з ознаками захворювання на коронавірус, їх будуть направляти у медичні заклади із дотриманням усіх санітарно-медичних вимог.
Водіям та пасажирам для безперешкодного пересування по території міста необхідно мати при собі документи, що посвідчують особу та підтверджують проживання на відповідній території.
У разі, якщо людина не проживає, але працює у відповідному населеному пункті, необхідно мати при собі довідку з місця роботи.
Рекомендуємо жителям міста суворо дотримуватись обмежувальних карантинних заходів і не виходити з дому без нагальної потреби!