19 листопада у мікрорайоні «Порт», у рамках програми «Добросусідська Конотопщина», відбулось урочисте відкриття нового молочного магазину «Конотопська молочна садиба».
Міський голова Артем СЕМЕНІХІН у своїй промові зазначив, що відкриття даної торгівельної точки у місті стало можливим завдяки співпраці територіальних громад – Конотопської міської та Попівської сільської. Продукція, якою будуть смакувати конотопські покупці, є екологічною та якісною, і це легко перевірити, адже виробнича лінія знаходиться у селі Шевченковому, що входить до складу Попівської територіальної громади. Розмаїття молочних смаколиків: молоко у пляшках, свіжий сир, крафтові сири, кефір, йогурт, сметана.
Варто зазначити, що подібна виробнича лінія була і раніше у Шевченковому, однак, не впоравшись зі збутом продукції, колишній власник був змушений закрити цех і припинити молочний бізнес. Артем Семеніхін запропонував іншій компанії взятися за цю добру справу, і на його пропозицію відгукнулась Сумська продуктова компанія. Відтак, справжнє фермерське молоко і смачна натуральна продукція знову потраплятимуть до столу конотопських споживачів.
Заступниця голови Попівської сільської ради Ірина КЛІГУНОВА у своєму виступі зазначила, що сільськогосподарська продукція особлива, бо вона виготовлена з душею і смакує по-домашньому. Також посадовиця висловила вдячність представникам Сумської продуктової компанії за відновлення виробничої лінії з переробки молока у Шевченковому і міському голові Конотопа за співпрацю і підтримку молочного виробництва.
Як наголосив Артем СЕМЕНІХІН, такі магазини скоро з’являться по всьому місту, а завдяки порозумінню між головами територіальних громад району – і на території всієї Конотопщині.
Під час відкриття магазину, за кращими українськими традиціями, відвідувачі мали змогу скуштувати молочні вироби з дегустаційного столу і визначитися з вибором для покупки. Також діяла і святкова акція – за придбання продуктів на певну суму кожен покупець отримав подарунок від Молочної садиби.
Тож, смакуймо наше, на рідній Конотопській землі!