Пластове Свято весни – 2023 відбулося у Конотопі 6 червня. Це традиційний щорічний пластовий захід, який відкриває сезон літніх таборів.

Цього дня юнацтво та новацтва нашого міста разом з виховниками, інструкторами, друзями та рідними корисно та весело провели час на природі: естафети, пластові ігри, майстерки, але найзахоплюючим дійством було катання на байдарці.

Провід заходу здійснювала комендант, старшопластунка Наталія Тринитко (Веселка), заступник коменданта по програмі, старшопластунка Ольга Качура.

“Свято весни” – це чудова можливість побачитися зі старими пластовими друзями, познайомитися з новими, а також підготуватися до таборового сезону, що чекає попереду. Саме тому до Конотопа з різних куточків України приїхали друзі – пластуни та допомогли провести цікавий та корисний захід для малечі: старшопластунка Софія Боцун (Легенда), писар, сеньйор праці Денис Карабань, хронікар (фотограф) – старшопластунка Катерина Полонська.

До проведення спортивних заходів долучилися і фахівці Конотопського МЦФЗН «Спорт для всіх», які, зокрема, провели навчання про поводження на воді, правилам купання та веслування на байдарці.