Понеділок, 09.08.2021 р., у місті Конотоп оголошено днем жалоби за бійцем 58-ї окремої мотопіхотної бригади, який загинув у зоні проведення бойових дій у районі селища Піски.

Про це, у своєму відеозверненні до Конотопської громади, повідомив міський голова Артем СЕМЕНІХІН (https://www.facebook.com/Semenikhin/videos/1880471392113881)

07 серпня 2021 року під час проведення відновлювальних робіт цивільної інфраструктури, ворог застосував протитанкову керовану ракету, внаслідок чого отримав осколкове поранення несумісне з життям наш земляк, молодший сержант Ярослав Володимирович СЕМЕНЯКА (1989 року народження).

Військовий родом з с.Калинівка Підлипненського старостинського округу Конотопської територіальної громади. Був призваний до лав ЗСУ з 25.06.2020 року.

Міський голова, виконавчий комітет, депутатський корпус Конотопської міської ради, висловлюють щирі співчуття родині, друзям та близьким загиблого.

Світла пам’ять та спокій.

У день жалоби, на знак скорботи за загиблим земляком, просимо приспустити Державний Прапор України на адміністративних приміщеннях органів виконавчої влади, комунальних підприємств і закладів, державних підприємств та установ на території Конотопської міської територіальної громади.

Також мають бути скасовані розважально-концертні заходи та внесені відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.