Відділ Конотопської міської ради у справах молоді та спорту, на численні звернення від молоді міста щодо необхідності створення міської молодіжної ради, оголошує про початок створення міської молодіжної ради при Конотопській міській раді!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи» першим кроком до створення міської молодіжної ради є створення ініціативної групи, персональний склад якої затверджується рішенням сесії Конотопської міської ради.

Функції ініціативної групи полягають в здійсненні організаційних моментів, а саме: збирання та перевірка  заявок претендентів до включення в склад ради,  публікація оголошень, планування установчих зборів, тощо.

Для тих, хто бажає увійти до складу ініціативної групи, пропонуємо з 28.12.2020  до 11.01.2021 подати заявку, заповнивши анкету за посиланням (Формування ініціативної групи з метою подальшого формування складу молодіжної ради при Конотопській міській раді) або надіслати на електронну адресу відділу міської ради у справах молоді та спорту (molod5919@ukr.net) заявку в довільній формі в якій необхідно зазначити: П.І.П.; дату народження; місце проживання; адресу електронної пошти; контактний номер телефону; яку організацію, установу, заклад представляєте; П.І.П. та номер телефону контактної особи, яка може підтвердити вашу причетність до вказаної організації, установи, закладу; опишіть стисло мотивацію увійти до складу ініціативної групи;  надайте посилання на Ваш профіль у соціальних мережах (за наявності).