29 липня 2020 року, помер 10-річний Артем Григорець із Конотопа.

Нагадаємо, у червні 2018 року на вулиці Успенсько-Троїцькій дитину збила автівка місцевого керівника поліції.

Про сумну новину повідомив міський голова Артем Семеніхін.

Після оприлюднення відео з камери спостереження, де був зафіксований момент збиття дитини,було виявлено, що дитина переходила проїжджу частину пішохідним переходом.

В результаті аварії Артем отримав важкі травми голови, грудної клітини та черевної порожнини. На його лікування оголосили збір коштів,  спочатку  лікували у Конотопі,  потім у Києві. Через отримані травми хлопчик впав у вегетативний стан. Вдома йому робили масажі та вправи. У березні стан малого значно покращився. Однак 29.07.2020 життя Артема обірвалося.

Невдовзі після трагедії на Успенсько-Троїцькій було встановлено світлофор, і зараз цей перехід набагато безпечніший. Однак, міський голова Артем Семеніхін зазначив, що його команда ще з 2016 року виносилося на голосування питання про встановлення світлофору на тому місці, але депутати блокували роботу сесії впродовж кількох років.

Фольксваген, який здійснив наїзд, закріплений за керівництвом відділу поліції,  за кермом його під час ДТП був сержант поліції, інспектор сектору реагування патрульної поліції. Тоді підозрюваного відсторонили від займаної посади. Наразі справою займається ДБР.

Сумна новина:

Опубліковано Артем Семеніхін – міський голова Конотопа Середа, 29 липня 2020 р.