Планується встановити комплект сонячних панелей, які слугуватимуть резервним живленням для забезпечення нагальних потреб Конотопського Центру підтримки ВПО.

Проєкт сприятиме посиленню спроможності громади як відповідь на кризу з електропостачанням та є демонстраційним, адже сонячна енергія як джерело живлення для соціальних закладів Конотопської громади є рідкістю.

Партнерами проєкту виступають профільні виконавчі органи Конотопської міської ради, Конотопський ліцей №2, які забезпечуватимуть моніторинг ефективності роботи сонячних панелей у порівнянні з традиційними джерелами енергії.