У Конотопі відбулась 41 сесія Конотопської міської ради сьомого скликання (+відео)

07.08.2020 відбулася 41-а сесія Конотопської міської ради сьомого скликання на якій депутати проголосували за 99% запланованих законопроектів та рішень, які було винесено на порядок денний.

Про це повідомив міський голова Артем Семеніхін.

Єдине питання, яке не погодила депутатська більшість – проект заборони на встановлення незаконних споруд (контейнери, білборди тощо).

Сесійну залу покинула фракція “Європейська Солідарність”, але роботі міськради це на щастя, не завадило.

Перелік рішень, прийнятих на 41 сесії Конотопської міської ради сьомого скликання.

В Конотопі таки відбулася сесія міськради навіть попри «танці» «ЗАбппШНИКІВ»)Дякую всім адекватним депутатам!)

Опубліковано Артем Семеніхін – міський голова Конотопа Понеділок, 7 вересня 2020 р.