21.09.2021 відбулось чергове засідання молодіжної ради при Конотопській міській раді. Відповідно до Положення, Молодіжна рада є дорадчим органом, свою роботу проводить у формі засідань та прийняття рішень, які мають рекомендаційний характер, і можуть виноситися на розгляд сесій міської ради. Ініціатором створення Конотопської молодіжної ради став відділ міської ради у справах молоді та спорту (начальник Ольга КАЧУРА) та молодь, яка прагнуть прогресивних змін у розвитку нашої громади.
На порядок денний засідання молодіжної ради виносилися питання щодо обрання керівного складу ради, зокрема голови, заступника та секретаря. До участі у засіданні молодіжної ради долучився і міський голова Артем СЕМЕНІХІН. Він поспілкувався з молоддю, спільно визначили проблеми міста, які найбільше турбують підростаюче покоління. Також очільник міста мав змогу з’ясувати, наскільки представники молодіжної ради володіють питаннями системи державного управління та структури органів місцевого самоврядування. Обговорили і перспективи створення молодіжного центру на території Конотопської міської громади. Присутня на засіданні керуюча справами виконкому Любов ДУБОВИК, у свою чергу, зазначила, що представники молодіжної ради мають змогу пройти стажування в органі місцевого самоврядування, отримати певні знання щодо бюджетних процесів, зрозуміти різницю між повноваженнями міської ради і його виконавчого комітету, оволодіти навичками написання проектних пропозицій тощо.
Гостем засідання молодіжної ради став настоятель Свято-Миколаївського храму села Підлипне, пластовий капелан, митрофорний протоієрей отець Ігор, який розповів про основні принципи роботи організації «Пласт» – національної скаутської організації України, яка займається всебічним вихованням патріотизму у молоді на засадах християнської моралі. Представник духовенства надав інформацію про порядок вступу до пластунської організації та про діяльність конотопських пластунів.
Про виконані молодіжні заходи у 2021 році перед присутніми відзвітувала начальниця відділу міської ради у справах молоді та спорту Ольга КАЧУРА. Відтак, за підсумками засідання, шляхом рейтингового голосування, головою молодіжної ради обрано Миколу ПАВОЛОЦЬКОГО, заступником – Олену ЛОБУРЦОВУ і секретарем – Аллу ЗАМУЛУ. Тож, у Конотопі створено новий дієвий молодіжний орган, що відтепер має своїх керівників і може активно долучатися до управління містом, вносити сучасні та професійні пропозиції розбудови Конотопа, подавати до розгляду нові проєкти розвитку громади.