На інформаційному заході для працівників міського центру соціальних служб обговорили практичні заходи запобігання та протидії домашньому насильству та тренували техніки профілактики емоційного вигорання фахівців.
Нагадаємо, синдром емоційного вигорання – це стан фізичного й емоційного виснаження, яке є результатом надмірної роботи, високих вимог до самого себе і постійного стресу.
Домашнє насильство – діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь;
Разом із психологом вивчали шляхи підтримки та збереження ментального здоров’я.
Нагадаємо, ментальне здоров’я — це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя.
Якщо Вам потрібна допомога, звертайтеся до Конотопського міського центру соціальних служб, тел. +380973883937, до спеціалізованої служби «Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» у м.Конотопі, тел. +380505330996.