20 травня 2021 року у великій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського відбулось відкриття персональної виставки живопису «Мистецька палітра» нашого земляка, відомого художника Сергія Ярешка.

Із вітальним словом до митця звернувся міський голова Артем Семеніхін, який високо оцінив творчий доробок художника та побажав йому подальшого творчого натхнення. Привітали художника з відкриттям персональної виставки: начальник відділу культури і туризму Конотопської міської ради Олена Шинкаренко, член виконавчого комітету Конотопської ради, директор телерадіокомпанії «Вежа» Тетяна Голобурда, художник, постійний учасник пленеру «Барви Малевича», лауреат літературно-мистецької премії ім.Григорія Сковороди Володимир Борошнєв та ін.
Презентована митцем виставка складається із 50 живописних полотен, що вражають щирістю почуттів: любові, добра, краси. Кожна з робіт – це біографія автора, його життєві і творчі сходинки. Роботи Сергія Ярешка зберігаються в галереях і музеях України, а також у приватних колекціях України, Вірменії, Швеції, Греції, Франції, США.
Присутні на заході мали змогу переглянути картини, поспілкуватися із самим автором, а також насолодилися чарівними звуками саксофону – класичними творами у майстерному виконанні Ксенії Шинкаренко та виступом Наталії Карпенко-Вергуляс (концертмейстер Вікторія Іманова).
Виставка експонуватиметься до 1 вересня 2021 року в Конотопському міському краєзнавчому музеї ім.О.М.Лазаревського за адресою: вул.Садова, 2.